Şartlar ve koşullar

Programın kuralları

Best Managed Companies başarılı özel şirketlerin güçlü yönlerini ortaya çıkarmalarını ve geliştirmelerini sağlayan, bunu şirket liderlerine hem koçluk yaparak hem de onların yeteneklerini tanıyarak gerçekleştiren bir programdır.

  1. Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketler programına Adaylık Kriterlerine uyan tüm şirketler başvurabilir.
  2. Şirketler Faz 1 başvuru formunu güvenli bir internet sitesi ortamında dolduracaktır.
  3. Adayların başvuru formlarında bulunan bilgilerin doğruluğunu ve bu bilgilerin Best Managed Companies Programı Şart ve Koşulları ile uyumlu olarak kullanılabileceğini teyid etmesi gerekir.
  4. 1. Fazı başarılı bir şekilde geçen adaylar Faz II’ye geçmek için yönlendirileceklerdir. Faz II içerisinde görüşmeler, etkinlikler ve medya faaliyetleri de yer alabilecektir.
  5. Kazananlar sektörün önde gelen liderlerinden oluşan bağımsız jüri tarafından seçilecektir. Seçimde yönetim başarısı şu dört kriterde değerlendirilecektir: strateji, yetkinlik, sürdürülebilirlik ve finansal performans. Jüri heyeti herhangi bir adayı herhangi bir aşamada seçimden çıkarma hakkını saklı tutar.
  6. Jüri kararı tamamen adayın vermiş olduğu bilgilere dayanır ve aday verilen bilgilerden sorumludur. Jüri kararı hiçbir zaman denetimsel açıdan bir tasdik ya da görüş belirtmez. Best Managed Companies ünvanı ve bu ünvana hak kazanan şirketler açısından Jurinin kararı tartışılamaz.
  7. Adaylar seçilmeleri durumunda bestmanagedcompanies.deloitte.com.tr adresinden şirketlerinin kurumsal internet sitelerine bağlantı yapılmasını kabul eder.
  8. Türkiye’nin Best Managed Companies programı aday şirketlerin gizli bilgileri ve kişisel verilerine saygı gösterir ve bunu sağlamak amaçlı süreçler belirlenmiştir. Adaylar kişisel bilgilerini değiştirebilir veya mail listesinden çıkma talebinde bulunabilir.


Bize ulaşın

Bilgilerinizin kullanımı konusunda sorularınız olursa trbestmanaged@deloitte.com email’inden ulaşabilirsiniz.

Farklı bir talep olmadığı sürece, aday bilgileri Deloitte veya sponsorlar tarafından ihtiyacınıza yönelik farklı hizmetler sunmak için saklı tutulabilir.

İletişim

Özgür Öney

Özgür Öney

Ortak ve Deloitte Private Türkiye Lideri